امروز یه آدم مثبت به تورم خورد.یه آدم منفی! البته اول منفی!

آدم منفیه، تمام افکار بد منو زنده کرد!.کاری کرد که من خودمو با دیگران مقایسه کنم، جالبه خودش با یه آدم منفی تر دهن به دهن شده بود.اون آدم منفی تر رو که هر وقت من می بینم کهیر میزنم!!!، بس که همه بدبختی ها آدم  رو میاره جلوی چشمش!!! یادمه با اون آدم منفی تره چند سال قبل، چند ایستگاه مترو همسفر بودیم! اینقدر ور زد و ثابت کرد ما بدبختیم که نزدیک بود از  احساس ناامیدی خودمو بندازم زیر ریل مترو!!! خدا رو شکر خودمو زدم به اون راه و با خودم برنامه هفته و ماهمو چک کردم و گذاشتم اونم وراجی کنه!!!

امروزم مجبور بودم برم پیش اون آدم منفیه که با ادم منفی تره دهن به دهن شده بود!! تا این جا منفی مثبتا رو امیدوارم قاطی نکرده باشید:) چون ممکنه جرقه بزنن!:)

خدا رو شکر آدم مثبته در دسترس بود. سریع رفتم پیش آدم مثبته! بهم امید داد.توانایی ها موفقیت ها و ویژگی های مثبتمو بولد کرد.روحیه گرفتم و تشکر کردم.چقدر خوبه ادم مثبت و چقدر بد آدم منفی.زنده باد آدم مثبت! ولی باز بک گراند روحم خسته است از اثر منفی حرفهای آدم منفیراست گفتن که میگن مثبت در منفی، میشه منفی! سعی کنید دور آدمهای منفی زندگی تون یه خط قرمز بکشید و بذاریدشون کنار!!! اینا سوهان روحن!

آقا جواد، تیمارگرِ جدیدِ اسب سفیدم!

یه آدم منفی...یه آدم مثبت..منفی در مثبت، متاسفانه منفی!!!

خدا لعنتت کنه ماسکی!!!

منفی ,آدم ,یه ,رو ,مثبت ,دهن ,آدم منفی ,یه آدم ,اون آدم ,آدم مثبت ,خدا رو

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود رایگان سوالات کنکور های حسابداری با جواب گلدونه haamfa UPDATE MAGAZINE پایگاه رسمی اطلاع رسانی طایفه بَزی خانه روانشناسی 9 تیپ شخصیتی اینیاگرام Mahdi Abbasi - مهدی عباسی طراحی بازی حرف خدا